ВИРОБНИК КОМПОЗИТНИХ ВИРОБІВ

НА ОСНОВІ НАТУРАЛЬНОЇ ДЕРОВИНИ


листові
пластики
«Professional»
Палубна дошка отримала свою назву за первісним застосуванню - нею стелилися палуби кораблів. Сьогодні ж палубної називають дошку, використовувану для створення підлогових покриттів на відкритому повітрі, а також у приміщеннях з високим рівнем вологості.
«Professional»
«Classic»
Класик Дошка для створення зовнішнього терасного настилу як на комерційних об'єктах з великими експлуатаційними навантаженнями (аквапарки, кафе і ресторани), так і на статусних об'єктах, де є високі вимоги до іміджу матеріалу.
«Classic»
«Lite»
Дошка призначена для створення зовнішнього терасного настилу на приватних об'єктах з не великими експлуатаційними навантаженнями (тераси, зони навколо басеіне, альтанки). Поверхня тераси не слизька, приємна на дотик.
«Lite»

Композитна терасна дошка «TardeX» - це реальна альтернатива натуральному дереву, що поєднує в собі привабливий зовнішній вигляд і теплоту деревини з довговічністю і легкістю у догляді пластиків. Матеріал приємний на дотик, не має сучків і не ковзає навіть у дощову погоду.

Дуже перспективним та рентабельним матеріалом для будівництва на відкритому повітрі на цей час є терасна дошка, яка виготовляється із екологічно чистих матеріалів. В якості сировини таких будматеріалів для терас викорустовується натуральне дерево, або поміш деревени з полімерами.


Таким чином у продаж поступає терасна доска декількох видів, відрізняючись один від одного складом, розміром, кольором та виробником.


Монтаж та укладка тераси з подібних матеріалів можлива як для підведених над землею майданчиків, так і для облаштування садових доріжок, лазень, саун та територій навкруги басейнів. Натуральні кольори поверхонь дуже гармонійно поєднуються з природними ландшафтами, доповнюючи колорит та відображаючи певний стиль.


Види терасної дошки


В українських інтернет магазинах та на торгівельних будмайданчиках терасні дошки купити можна з наступного матеріалу:

  • зі звичайного дерева
  • з деревини, що пройшла термообробку
  • з цінних пород дерева
  • з деревинно-полімерного композиту

Кожний з видів має гарні функціональні властивості, та відрізняєтся ціною. Виготовленні з натуральної сировини заговки коштують по різному в залежності від породи дерева.


Недорога терасна дошка з полімерного композиту в Україні останнім часом знаходить найбільше поширення. Вона вологостійка, міцна, стійко переносе статичне навантаження, стирання, мороз та спеку. Кількість натуральної сировини у такому матеріалі досягає 70 %, що робить будматеріал безпечним для використання у зонах, де бувають діти та тварини. Якщо вас влаштовує полімерна терасна дошка ціна якої повністю відповідає експлуатаційним характеристикам, тоді ваш ремонт або новобудова обійдуться вам значно дешевше!
Україна, м. Дніпро, вул. Автотранспортна,12-а

www.tardex.ua

© 2012-2016 Всі права захищені