Tardex
Tardex Каталог Терасна дошка 3D Lite Premium 3D

Lite Premium 3D

Терасна дошка Lite Premium 3D – це хороший вибір для тих, хто хоче мати доглянутим свій заміський будинок та бути максимально наближеним до природи. Адже ця дошка виглядає сучасно та стильно, до того ж має чудові експлуатаційні характеристики.

Терасна дошка 3D Tardex Lite Premium 3D Стоун
Терасна дошка 3D Tardex Lite Premium 3D Венге
Терасна дошка 3D Tardex Lite Premium 3D Натур
Терасна дошка 3D Tardex Lite Premium 3D Антрацит

TardeX Lite Premium може використовуватись для створення найрізноманітніших прикрас в саду, декоративних містків, місць для барбекю та будь-яких інших елементів ландшафтного дизайну.

Властивості:

Lite Premium 3D
Lite Premium 3D
Lite Premium 3D
Lite Premium 3D
Характеристики терасної дошки Lite Premium 3D
Структура: Комірчаста
Поверхні: двостороння: рифлення / рифлення
Склад: деревина твердих порід – 70% поліетилен – 25% аддитивен – 5%
Застосовуються сорти деревини: твердих порід
Розмір дошки: 155 х 20 х 2200 (під замовлення до 6000 мм)
Вага стандартної дошки (L = 2200): 4,31
Площа стандартної дошки (L = 2200): 0.341
Водопоглинення: не більше 1%
Температурний діапазон використання: Від -60 до +80
Відносне лінійне температурне розширення: Від 0.2% до 0.5%
Щільність: 1,3
Термін придатності: понад 25 років
Комплектуючі